Végzős Hallgatók

Utolsó módosítás: 2021. június 04.

Végzős Hallgatók figyelmébe

Tisztelt Végzős Hallgató!

Ismételten szeretném felhívni a figyelmét arra, hogy a záróvizsgázó hallgatóknak a neptun rendszeren keresztül 2021. június 10-ig nyilatkozniuk kell a személyes adatok egyezőségéről valamint az oklevél átvétel módjáról (Ügyintézés/Kérvények/Oklevél nyilatkozat elektronikus kérvény benyújtásával). Amennyiben a személyes adatai nem egyeznek meg a személyazonosító okmány adataival, kérem, keresse tanulmányi előadóját.
Oklevelét az alábbi módokon veheti át:

• • személyesen a Tanulmányi és Oktatásszervezési Osztályon (B épület) vagy a campusok oktatási csoportjainál 2021. július 5-ét követően
  • • postai szolgáltatás igénybevételével (utánvételes küldeményként)
  • • oklevélátadó díszünnepség.

Amennyiben a fenti határidőig az adategyeztetés nem történik meg a hibás adatok miatt újragyártott oklevél költsége a hallgatót terheli.
Tanulmányai befejezéséhez sok sikert kívánunk.

Varga Csilla
osztályvezető