Nyelvtanulási Diákhitel

Utolsó módosítás: 2019. november 21.

Tisztelt Hallgató!

Tájékoztatjuk, hogy a Kormány májusi döntésének megfelelően 2019. október 1-től elérhető a Diákhitel Központ új terméke, a Nyelvtanulási Diákhitel. A Nyelvtanulási Diákhitel segítséget nyújt a volt és jelenlegi diákoknak a diploma megszerzéséhez szükséges nyelvvizsga letételéhez.

Az akár 500 ezer forint összegű, diplomaszerzéshez szükséges nyelvvizsga megszerzéséhez, adminisztratív kötöttségek nélkül felvehető új hiteltermék egy éves türelmi idő után akár 5 éves futamidővel törleszthető.

A termék kamatozása jelenleg 1,99 %, a nyelvvizsga megszerzését követően pedig a nyelvek döntő többsége esetén (ún. „támogatott nyelvek") a hitel kamatmentessé válik.

További információ: www.diakhitel.hu