Eszterházy Károly Egyetem pályázatot hirdet Eszterházy

Utolsó módosítás: 2020. február 06.

Eszterházy Károly Egyetem pályázatot hirdet Eszterházy ösztöndíjra

EFOP-3.4.3-16-2016-00010
„Az Eszterházy Károly Egyetem fejlesztése a felsőfokú oktatás
minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében"

Eszterházy Károly Egyetem pályázatot hirdet Eszterházy ösztöndíjra

Az Eszterházy Károly Egyetem Hallgatói követelményrendszer Térítési és juttatási szabályzatának 16. § (7) alapján pályázatot írok ki a 2019/20-es tanév tavaszi félévére Eszterházy ösztöndíj elnyerésére.

Pályázhatnak azok a felsőoktatási szakképzésben, osztatlan képzésben, alapképzésben, illetve mesterképzésben, a 2019/2020-as tanévre felvételt nyert, nappali tagozatos, magyar állami ösztöndíjas, aktív hallgatók, akik az egyetem valamely campusán állandó lakcímmel rendelkeznek és az adott campuson folytatnak tanulmányokat.

Az ösztöndíj félévente 15 főnek ítélhető meg, mely mértéke: 15.000 Ft/fő/hó. A benyújtott pályázatokat a tavaszi félévben a tanulmányi eredmények (ösztöndíjindex) alapján rangsorolni kell. Ösztöndíjindex azonosság esetén a szakátlagtól való eltérés alapján kell a döntést meghozni. Az ösztöndíj odaítélése egy félévre szól.

A pályázatokat 2020. február 25-ig elektronikusan, a Neptun rendszeren keresztül kell benyújtani Ügyintézés/Kérvények menüponton az „Eszterházy ösztöndíj" formanyomtatvány kitöltésével. A kérvényhez csatolni kell a lakcímkártya másolatát. Amennyiben a kérvényhez nem kerül benyújtásra a lakcímkártya másolata, a pályázatot érvénytelennek kell tekinteni. A pályázatok elbírálására 2020. március 7-ig kerül sor.

Az ösztöndíjak kifizetése az EFOP-3.4.3-16-2016-00010 „Az Eszterházy Károly Egyetem fejlesztése a felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében" című projekt keretében valósul meg.

Eger, 2020. február 05.

Dr. Pajtókné Dr. Tari Ilona sk